KURUMSAL


HAKKIMIZDA

2005 yılından beri hizmet veren Özer Su Arıtma, Erkan Bildirici tarafından kurulmuş olup sektörün öncülerindendir. Sağlıklı su içebilmek günümüzde çok daha önemli hale gelmiştir. Şebeke sularının giderek daha sağlıksız hale gelmesi ve satılan hazır sulara olan güvenin azalması ile kişiler daha çok su artıma sistemlerine ilgi göstermeye başlamıştır. Su arıtma cihazı arayanlar için Özer Su Arıtma olarak sahip olduğumuz deneyim ile üstün kalitede hizmet veriyoruz. İnsanların sağlığını doğrudan etkileyen bu denli önemli bir konuda onlar için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Çözüm odaklı fikirler ve müşteri memnuniyetiyle kendini kanıtlamış olup olumlu sonuç alınan işleri başarmaya kendini adayan güler yüzlü personelimiz ile sizlere her zaman en kaliteli suyu ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Su Arıtma Cihazı Firmaları Arasında Neden Biz?

Evinizde veya iş yerinizde kullanılmak üzere temin ettiğiniz su arıtma cihazına güvenmeniz çok önemlidir. Aslında daha da önemlisi o cihazın sizin güveninizi boşa çıkarmayacak kalitede ve işlevsellikte olmasıdır. Piyasada çok fazla su arıtma cihazı firması vardır ancak bunların arasından önemli olan doğru firma ve dolayısı ile doğru cihazı bulmaktır. Özer Su Arıtma olarak bu konuda son derece iddialı olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizin için neler yapıyoruz ve nasıl su arıtma sistemleri sunuyoruz bahsedecek olursak. Şöyle ki; Özer Su Arıtma olarak sadece satış esnasında değil satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Birçok firma gibi satış olana kadar destek sunmuyoruz. Sonrasında arıtma cihazınızda meydana gelen birçok sorun için bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Cihazımızda kullanılan A kalite malzemeler ile hem uzun ömürlü kullanım hem de sağlıklı su içme imkânı sunuyoruz.
  • Cihazımızın kurulumu ile başlayan 2 yıllık bir parça garanti süresi bulunuyor.
  • Uygun fiyatlı, yüksek teknolojiye sahip ve uzun ömürlü su arıtma cihazları sunuyor ve sizin ve ailenizin sağlıklı su tüketmesini sağlıyoruz.

Bize Ulaşın Size Yardımcı Olalım..

Hemen Ara